Program 2024

 

Tirsdag

Pauline

Kl. 18.15 -19.15


L.I.G.A.

Kl. 20.00 - 21.15

Onsdag

Mumle

Kl. 18.00 - 18.45


Gobs

Kl. 19.30 - 20.30


Wafande

Kl. 21.15 - 22.30

 

Torsdag

Specktors

Kl. 18.30 - 19.30


Danser Med Piger

Kl. 20.00 - 21.00


Tobias Rahim

Kl. 22.00 - 23.00

 

 

Hele programmet 2024:

 

Tirsdag

 

18.15 - 19.15

PAULINE

20.00 - 21.15

L.I.G.A.

   

Onsdag

 

10.40 - 10.50

LPS Klub - Dans

10.55 - 11.10

Dagmarskolens SFO - Live

11.10 - 11.15

Kristrup skole - Dans

11.15 - 11.30

Prins Henriks Skole - Dans

11.35 - 12.10

Klub 144 - Live

12.15 - 12.30

Sankt Helene - Singback

12.35 - 12.55

Vangede Fritidscenter - Live

13.00 - 13.10

Fritidscenter Brønshøj-Husum - Singback

13.25 - 13.55

HipSomHap

13.55 - 14.00

Åbningstale - Borgmester Mikael Smed

14.05 - 14.25

Fritidsklubben Filippa - Live

14.25 - 14.35

Osted SFO - Dans

14.35 - 14.50

Klub Roskilde Øst - Live

14.55 - 15.05

Fladsåskolens SFO - Dans

15.10 - 15.35

Danalund Ungdomsskole - Live

15.35 - 15.40

MUT - Sang

15.45 - 16.15

Frydenhøj Klub - Blandet

16.15 - 16.25

Klub Roskilde Øst - Dans

16.25 - 16.45

Bakkens Hjerte - Sang

16.50 - 17.00

Klub Strandkanten - Dans

18.00 - 18.45

MUMLE

19.30 - 20.30

GOBS

21.15 - 22.30

WAFANDE

   

Torsdag

 

09.20 - 09.30

Stjerneskuddet - Dans

09.35 - 09.45

Ungdomsskolens Klub - Singback

09.50 - 10.00

Haldum-Hinnerup SFO - Live

10.05 - 10.25

Højelse SFO - Singback

10.30 - 10.45

Fritidsklubben Bølgen - Live

10.50 - 11.20

SFO Rødovre Skole - Singback

11.25 - 11.35

Bagssværd Kostskole - Playback

11.35 - 11.45

Vallensbæk - Dans/sang

11.45 - 11.55

Helsinge Realskole -Sang/dans

12.00 - 12.25

Klub Egedal - Live/dans

12.25 - 12.30

Tybjerg Privatskole -Dans

12.30 - 12.45

Charlottenlund Fritidscenter - Live

12.50 - 13.15

Klub Roskilde Nord - Dans

13.20 - 13.50

Bankager SFO - Live

13.50 - 13.55

Grønnevang HFO - Dans

13.55 - 14.35

Fritidscenter Østerbro Nord -Live

14.35 - 14.45

SFO Nordstjernen-Munkebo - Dans

14.45 - 15.15

Fritidsklubben Furesøgård - Live/dans

15.20 - 15.50

Klub Roskilde Midt - Live

15.55 - 16.15

Bredalsparkens Fritidscenter - Playback

16.20 - 16.25

Skovshoved GFO&FC - Singback

16.30 - 17.00

Fritidscenter Amager Midt - Dans

18.30 - 19.30

SPECKTORS

20.00 - 21.00

DANSER MED PIGER

22.00 - 23.00

TOBIAS RAHIM

23.00

Fyrværkeri

 
 

TILMELDTE 2024